Dřevěné postele z tvrdého masivu

Postele navrhujeme a vyrábíme již 15 let. A asi to děláme dobře, protože se setkáváme s výrobci, kteří naše postele kopírují. Netěší nás to, ale je to jisté uznání kvality, kterou oni (bohužel) často nedokáží, nebo nechtějí držet.

Podívejte se na naší nabídku postelí z tvrdého dřeva

Pečlivě vybíráme dřevo pro výrobu, materiály na povrchovou úpravu, spojovací kování… Na vás je vybrat si druh dřeva, rozměr, provedení, barvu… Nabídne vám to každý? Určitě ne, ale v čem jsme tedy jiní?

Kouzlo se skrývá v detailech. Nejen v detailech samotné postele, i když i na ty samozřejmě pečlivě dbáme a rádi se chlubíme perfektním řemeslným  zpracováním. Pečlivě dbáme i na detaily při volbě provedení postele s ohledem na postavu klienta. Zohledníme sladění barvy a textury dřeva s prostředím, kam je nábytek určen.

Navštivte naše studio

Jsme přesvědčeni, že postel patří k nejdůležitějšímu nábytku u vás doma. Na ní odpočíváte, spíte, relaxujete. Máte právo od ní očekávat nejvyšší pohodlí a komfort.

Samozřejmě, že přizpůsobíme tvar, velikost, barvu a provedení postele, doporučíme vhodný rošt a dobrou matraci, najdeme ale pro vás například i tu nejoptimálnější výšku. Z postele máte pohodlně vstávat, ne z ní seskakovat nebo se obtížně zvedat. A tady je výška postele jedním ze základních faktorů.

detaily postelí
Dřevěná postel Jacques P

Kvalitní postele z masivu – bytelné, krásné a pohodlné. To umíme!

postel_Jacques1
postel_JacquesV
Postel Jacques

Navštivte naši prodejnu, nebo nám zavolejte